Onrust over onrust

Hezbollah-leider Nasrallah heeft vandaag opgeroepen tot een week van nieuwe protesten tegen de film Innocence of Muslims. Vandaag is de eerste demonstratie in de Libanese hoofdstad Beirut.

Sinds het verschijnen van de film 'Innocence of Muslims' vorige week zijn overal in de Arabische wereld protesten ontstaan. De film wordt door bepaalde groeperingen gezien als de zwaarste belediging ooit van de islam, erger dan de Duivelsverzen van Salman Rushdie en de cartoons van Kurt Westergaard, mag duidelijk zijn.

Intussen is er kritiek over de aandacht die de protesten tegen de film in de media krijgen. Is alle aandacht voor de demonstraties terecht? Aan het woord onder meer publiciste Hassnae Bouazza. Zij vindt dat er ook aandacht moet zijn voor de demonstranten in onder meer Libiƫ die het juist opnemen voor de Amerikanen. Ook spreken we met een Nederlandse die in de Libanese hoofdstad Beirut woont.