AVROTROS

Kruidvat roept Hitler kleurboek terug

Drogisterijketen Kruidvat heeft weleens betere dagen gekend qua PR. Ze hebben een kleurboek uit de winkels gehaald waar een kleurplaat van Adolf Hitler instond. Het kleuren-op-nummer boek kreeg je gratis bij aanschaf van Durex producten.

Je hebt onze social cookies (nog) niet geaccepteerd.

Doet dit onderdeel van deze website het niet? Voor een volledig werkende website accepteer je hier de social cookies.

De winkel verontschuldigt zich voor het boek. 'De afbeelding in dit kleurboek is ongepast. We hebben er daarom voor gekozen om de kleurboeken per direct uit de verkoop te halen', laat een medewerker op Facebook weten.

Er ontstond vanmiddag een ware run op de kleurboeken, want alles wat verboden is, is leuk. In sommige fililalen, zoals in Groningen lukte het mensen nog om een kleurboek te kopen, maar andere filialen waren onverbiddellijk of hadden ze al uit de schappen gehaald.

Bekijk op Facebook