Nederlander was spion voor Israëlische inlichtingendienst Mossad, maar hoe betrouwbaar is zijn verhaal?

Nederlander was spion voor Israëlische inlichtingendienst Mossad, maar hoe betrouwbaar is zijn verhaal? 'Enige verklaring die mogelijk is'

Een Nederlander die jarenlang spion was voor de Israëlische geheime dienst: het klinkt als een spannende roman, en velen vragen zich dan ook af of het verhaal van Jonathan Mor wel waar is.

Het boek 'Spion van de Mossad' deed de afgelopen week veel stof opwaaien. Lang niet iedereen gelooft het verhaal van Jonathan Mor, het pseudoniem van een Nederlander die zegt jarenlang voor de Israëlische geheime dienst te hebben gewerkt. Wij doken erin en vonden aanwijzingen dat zijn verhaal wel degelijk hout snijdt.

Advertentie via Ster.nl