• Actueel
  • Opiniepanel
  • Uitzendingen
  • Doe mee
  • Contact
  • Actueel
  • Opiniepanel
  • Uitzendingen
  • Doe mee
  • Contact

Faillissementen bouw nemen flink toe

07 apr 2012, 18:20

De crisis in de bouw kent nog geen einde. De eerste maanden van dit jaar gingen weer meer ondernemingen in de bouwnijverheid failliet ten opzichte van het jaar daarvoor. In januari was dat maar liefst 35 procent.

De gevolgen kunnen groot zijn, met name voor mensen die een huis laten bouwen door een aannemer die failliet gaat. In veel gevallen heeft is een aannemer aangesloten bij een organisatie die de afbouw van de woning garandeerd.

Eén van die organisaties is Woningborg, die vorig jaar een explosief toegenomen aantal woningen moest afbouwen. Maar niet iedereen heeft het geluk om bij een faillissement door bijvoorbeeld Woningborg geholpen te worden.

Een deel van de bouwondernemingen en huizenbezitters heeft de zaken niet goed afgedekt. Daardoor blijven de huizenkopers of bezitters in sommige gevallen met torenhoge schulden en een onafgemaakt huis achter.

Vragen? Stel ze!

Heb je nog vragen of wil je reageren? Stuur ons een berichtje via de chat.

Naar de chat
Meer over
Geld en werkbouwfaillissement
  • Heb je vragen? Chat met ons

  • Download de Peiling-app

  • Doe mee met het Opiniepanel

  • Meld je aan voor onze Nieuwsbrieven

  • Over EenVandaag
  • Privacy Statement
  • Richtlijnen webchat
  • RSS-feed
  • Disclaimer
  • Cookies
  • Maandag t/m zaterdag om 18.30 uur op NPO1
  • Maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 13.30 uur op NPO Radio 1